Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2018, 20:51   #606
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Poprawiłem pisownie i edycje mojego poprzedniego posta
Dhratlach mam pytanie bo z posta nie wynika to jednoznacznie co teraz robi Igor ? Idzie sprawdzić KFC ? Wraca na działki ? Jeszcze coś innego ?

Mam w planach jeszcze jeden opis ze świata żeby przedstawić wam kolejną wrogą grupę która będzie starała się pokrzyżować plany waszym postaciom. Oczywiście obok CBŚ sekcji nadnaturalnej i tej drugiej grupy będą jeszcze istnieć inne ale jak na razie zwróciliście uwagę tych dwóch organizacji.

Zastanawiałem się czy po majówce nie wrócić do wyznaczania deadlinów ale jak tak patrzę to zdaje mi się że wszyscy jesteśmy w ten czy inny sposób zajęci lub niedysponowani. Jak sądzicie czy warto wrócić do wyznaczania takich terminów czy może wyluzować ?

Chciałbym poznać waszą opinie w tej kwestii
 
Brilchan jest offline