Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2018, 10:32   #150
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Turniej trwa dalej!

Kolejne posty - poproszę do 3 maja 2018 r.

Co w nich - po pierwsze - chcę wiedzieć, kto idzie do Piekła, a kto do Wywiadu.
Po drugie, pod Waszymi postami chcę zobaczyć rzuty sześcioma kośćmi sześciennymi. Można to wrzucić jako rzuć 6 k6 lub jako rzut po kolei 6 kośćmi - bez różnicy.

W moim kolejnym poście opiszę Wam zmagania się dla obu podzielonych grup i podam zdobytą punktację, a potem wyjaśnię reguły bitwy paintballowej (w której strzelają się wszyscy uczestnicy). Bitwę opiszemy i rozegramy w kolejnym poście (najprawdopodobniej). I wtedy poznamy wyniki zmagań z drugiego dnia uczestnictwa no i pozostanie jeszcze kwestia nominacji.

Zatem - szybko Piszcie posty i bawimy się dalej. Koszmar powoli zbliża się do nieświadomych niczego żołnierzyków tfu .... uczestników.

Jakby coś było niejasne - PW.

GreK - mam prośbę, usuń sobie link GG docka do drużyny Niebieskich. Prześlę Ci do Czerwonych, ale proszę abyś do dawnej drużyny nie zaglądał.

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline