Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2018, 06:23   #248
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 19

- Oki myli państwo post jest :> Co do odpisów dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do prawie do końca work week (czw. 03.V). Coś komuś jeszcze zostało z reala niech da znać, jak nie da znaczy, że jak dla mnie jest pisaty :>


- st. ag. Beaumont 7/10 ranna;
- mł. ag. Gulbrand 5/10 poważny (-1)
- mł. ag. Wainwright 10/10 zdrowy;


Mamy początek Tury 19. Akszyn i myszyn się skońćzył. Macie całkiem sporo luzu w porównaniu do ostatnich tur. Scenka jest tak z kilka godzin po przybyciu flotylli niszczycieli do bazy, wyokrętowaniu się i rozplantowaniu w bazie. Przy ok godz 17 - 18 zaczyna się ściemniać a ok 19 - 20 jest już ciemna noc.

Wedle słów kapitana (Aiko może sobie wybrać z którym Gabrielle rozmawiała) powinien przybyć po "ciocię" jutro (nd. 18.II) rano/południe. W wojennym czasie te podróże bywają ciutkę trudne do oszacowania Musicie więc jakoś do ich przybycia upilnowąć "cioci".

Panowie bez problemu dostają 2-os pokój w kwaterach oficerskich. Z Gabrielle jako kobietą a nawet panną jest pewien dylemat. Przyzwoitość tamtej epoki nakazuje by młoda, singielka nie nocowała samopas razem z mężczyznami. Pewnie dlatego komendant bazy proponuje jej pokój gościnny w swoim domu na terenie bazy.

Alternatywą jest magazyn. Zostawić tam skrzynię nie ma żadnego problemu, z nocowanie jest. Jest tam mała kanciapa stróża/wartownika ale choć z ogrzewaniem to bez miejsc do spania nawet dla jednej osoby.

Genealnie interesi mnie co robicie i jak się rozplantowujecie na noc.


---



- Chyba tyle, coś niejasne to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline