Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2018, 10:09   #1017
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Był jeszcze garnizon. Pierwotnie to tam spotkalibyście Nicholasa Hoelzla, ale czułem że sesja się za bardzo rozwleka, wiec dalem go wies wczesniej. Ale oczywiście zakładałem że możliwe że mimp wszystko będziecie chcieli go sprawdzić.

Jeśli chodzi o świątynie to dałem tam ten kamień żebyście mogli "nauczyć się" o co chodzi z iluzją i prościej było Wam przeć tam niżej, gdzie już zagrożenie byłoby większe. Ogólnie to był to raczej dodatek niż obowiazkowy punkt.

W samej świątyni nie było już nic więcej, dawniej pierwsi kapłani wykorzystywali ją aby mamić lud, bo oni wiedzieli jak to działa a pospulstwo nie i można im było dużo wmówić.

Jeśli chodzi o Wasze zachowania to ogólnie robiliscie tak jak myślałem że będziecie robili Było kilka rzeczy które mnie zawsze uderzały/irytowały

- brak/mało odważnych deklaracji
- niespójność pomiedzy Wami, brak dyskusji - dużo ciekawiej byłoby jakbyście jednak więcej ze sobą gadali i ustalali, mielibyście dużo więcej możliwości działania niż jak każdy ciągnął w swoją stronę
- niewykorzystane okazje, najlepszy przyklad to gdy Konrad postanowił pokonać strażnika tylko wyobrażając sobie że go nie ma, mógł przecież wziać do ręki złotą włócznie gorejącą i przebić nim strażnika tak że zawisłby na ścianie naprzeciwko
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline