Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2018, 22:14   #2212
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Zaczepiłem jeszcze Berta i Gustawa, ale posta już nie będę zmieniał. Ewentualne prośby lub groźby niech uwzględniaja zatem fakt, że nie odniosę się do nich ani nie zrealizuję aż do rana (południa?).

A MG pytanie na docu zadałem. W komentarzu.
Do południa. Ja wręcz miałem nadzieję, że napiszecie plany i deklaracje na cały dzień, ale skoro opisaliście noc (którą, jak mi się wydawało, opisałem już ja) to nie będę przesuwał za daleko.

Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Hmm.
Detlef / Hen
1. Ile luda ma do dyspozycji Leo na te patrole i obronę portu / przystań i w jakim stanie? Spali, nie spali, ranni, etc?
Ile luda to pytanie głównie do Detlefa. Co do stanu: niewyspani, ale bez karnych modyfikatorów i generalnie zdrowi (czyli najwyżej lekkie rany, które nie przeszkadzają w walce).

Cytat:
Hen
2. Czy ktos jest w punkcie medycznym (ranni / medyk)
3. Co zeznali ludzi wyslani na wieżę?
2. Jest medyk. I dwóch lekko rannych łuczników-strażników punktu medycznego padających ze zmęczenia, bo nikt ich nie zmienił.
3. To co już dwa razy pisałem - Oleg, barki, cumowisko...

Cytat:
Będę pisał na kolanie bo nie było mnie praktycznie przez ostatnie dni, więc mogę mieć problem wyrobić się na 20 jutro. :/
Deklaracja w poście typu "Leonora robi to i to" w zupełności wystarczy.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 29-04-2018 o 22:20.
hen_cerbin jest offline