Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2018, 15:12   #6
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ardel Zobacz post
Swoją drogą - jeżeli chodzi o umiejki postaci sugerować się tylko tym, co tutaj napisałeś, czy też wiedz odnośnie do mitologi nordyckiej okaże się pomocna (czy może raczej będzie przeszkadzać, bo już widzę tonę powiązań między postaciami)?
Dobre pytanie, ale... Cięzko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Mogłem napisać dużo dłuższe opisy postaci, ale nie chciałem za bardzo wam mieszać, więc w większości przypadków opisy, mniej lub bardziej są powiązane z umiejkami. Zbytnie sugerowanie się tu mitologią może być mylące, ale widzę kilka przypadków gdzie wiedza ta pomaga.

edit. myślę, że umiejętności są dość rozbudowane i nie da się wyczytać wszystkiego z opisów (bo to byłoby za łatwe).
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 30-04-2018 o 15:21.
traveller jest offline