Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2018, 17:15   #16
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Mało kto się ujawnia od razu bo to wystawienie się na celownik Mafii. O wiele częściej daje się coś do zrozumienia po prostu, ale ciężko całkowicie zabronić ujawniania ról. W Mafii w realu to wręcz wskazane by dobrze kłamać i mówić "sprawdzałem kogoś w nocy i jestem agentem". Prawdziwy agent/inspektor (osoba sprawdzająca w nocy kto jest kim) może w takim wypadku milczeć albo ujawnić, że ta osoba kłamie. Pytanie kto jej uwierzy? Jeśli jednak chcecie to mogę zabronić pisania ról wprost.

Neutralne postaci, a zwłaszcza Loki mogą sporo namieszać.

No i szczerze mówiąc nie rozumiem Melkor o co Ci chodzi. Postacie dodatkowe będą występować w grze przy zgromadzeniu odpowiedniej ilości graczy, więc nie możesz się pod nie podszyć jeśli będzie tych graczy mniej. Każdy gracz bieżący udział w grze będzie wiedział jakie role z tych wymienionych będą aktywne po prostu patrząc na liczbę graczy (10 podstawowych + do 4 dodatkowych ról w zależności od chętnych do gry).
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 30-04-2018 o 17:20.
traveller jest offline