Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2018, 00:48   #203
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Od czego zacząć… Nivi wydawało się, że dopiero co opuściła towarzystwo inżynierów i ruszyła w swoją stronę. Paradoksalnie miała rację, wszak nie minęło dużo czasu. Niestety wystarczyło, aby parę rzeczy spieprzyło się dokumentnie.

- Kontener nie przewoził pojedynczego pasażera - zaczęła średnio obecnym tonem, wyciągając dłonie ku dryfującej w powietrzu kuli - Zawierał raczej… niewielkie stado istot, nie mam pojęcia ile. Jedną spopieliła Teddy. Druga… miała starcie z Leo i nie przeżyła. Prawdopodobnie. Trzecia - biolog zagryzła wargę, przenosząc wzrok na szybę izolatki.

- Wczepiła się Veronice w twarz. Zbiła szybkę ochronną i weszła pod hełm. Nie możemy jej zdjąć, są… połączone. Na zasadzie pasożyta. Istota przekazuje do ciała nosiciela tlen poprzez… prawdopodobnie rurkę wpuszczoną prosto do gardła. Dobrze, zobaczę co da się z tego wyciągnąć - wskazała na kulę, kręcąc powoli głową na boki.

- Bedę jednak wdzięczna, jeżeli ktoś z was zostanie i będzie mi pilnował pleców. Nie chcę skończyć jak... - przymknęła oczy, tym razem nie patrząc na izolatkę. - To by mi utrudniło dalszą pracę.
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline