Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2018, 01:02   #166
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wybaczcie to olbrzymie opóźnienie. Nałożyło się na to kilka różnych czynników, ale nie planuję powtórzenia tego.

Przed nami majówka, więc pewnie część z was będzie wyjeżdżać, zatem ustalimy sobie koniec tury na 10.05.

Dostaniecie również obiecane uzupełnienie materiałów.

Pamiętam także o akcji znalezienia miejsca na nocleg, ale podziało się tak, że musiałem walnąć stop-klatkę. W razie czego spokojnie znajdziecie teren z przyczepami kempingowymi "Modrzewiowe Zacisze".
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline