Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2018, 11:20   #52
Snigonas
 
Reputacja: 1 Snigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputację
- Wzajemnie bracie - Odpowiedział Mirthal, z ulgą przechodząc na isdira - Telorwie dziwni bywają, ale można polegać na tych co żyją blisko z lasem. Lecz mnie tu inna sprawa przygnała, Dhaza wzrasta w siłę w naszych lasach i poszukujemy nauk tych co wiedzą jak z nim skutecznie walczyć. Starsi powiadali, że właśnie fey'e z dalekiej północy są najbardziej doświadczeni w walce z złem, dlatego kilku z nas posłano na północ byśmy odnaleźli Was i nauczyli się tego co Wy wiecie. Mi udało dotrzeć się dość szybko, bo zabrałem się z telorskim szlachcicem. - Na chwilę przestał, myśląc czy wyjawić dlaczego szlachcic akurat tutaj się zabrał z elfem, stwierdził, że w sumie wyjawi im to gdy go o to zapytają.
 
Snigonas jest offline