Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2018, 20:45   #33
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
To ja od siebie jeszcze dodam strasznie standardowe podejście do magii w boju, co straszliwie mnie boli w Pillarsach, czyli skutecznego maga da się zbudować po prawdzie na 1-2 sposoby, gdyż zaklęć jest zdecydowanie za mało i nie ma za bardzo się czym pobawić.

Obok tego jest coś co dotyczy wszystkich gier cRPG w jakie grałem, czyli absolutny brak wykorzystania magii w eksploracji (w dodatku do Pillarsów coś ruszyło, ale to była jedna scena jak na razie), czy dialogach, gdzie w kwestii tych drugich najlepszym przykładem jest DA:O, gdzie wszyscy ci mówią jak to wszyscy się obawiają magów, a zwłaszcza magów krwi, gdyż ci mogą kontrolować umysły. Świetnie. Problem tylko w tym, że nie możesz nikogo zastraszyć przykładając mu kulę ognia do twarzy, albo co gorsza fakt, iż nauczyłeś się magii krwi nie daje ci ABSOLUTNIE ŻADNYCH nowych możliwości w dialogach...
 
Zormar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem