Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2018, 22:30   #34
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Moja klawiatura szwankuje i ciężko na niej pisać, stąd próbuję dalej ten dyktafon. Dyktafon mnie zszokował; zna słowo „ksenomorf”!

Dzisiejsze kwiatki podrosły:
„mimo sceptyczność i długi i kłucie 61 stwór nie wydostał się spod kamieni” – gah, że kurde co???

„Mówiła cukrowe do siebie od czasu do czasu Arek w końcu kto zrozumie dzieci” – aha, ok...

„Z czasem od tych ciągłych modlitw może im coś wpaść na muzykę podobno” -....

„cały czas czuję sprzęt powietrza i od czasu do czasu na wtk” -.....

„Wyglądało więc na to, że ktoś był tu przed wami i ucałował drogę” -

„większość innych mieszkańców w pudełku doskonale znała” - ...W PODMROKU, nie w pudełku, gah!!!

Z serii Kopernik była kobietą...: „Putin wydawała się zaskoczona ale i przerażona na dźwięk tej pieśni wyraźnie nie chciała współuczestniczyć w śpiewaniu”...

„pozostałe hieny również nie wykazywały zbytniej chęci przyłączenia się do chórku, ani podziwiania huhuhu Górzystów z bliska” -.......[facepalm].

„umyłam źródło tej pieśni” -............

Przez 5 minut zastanawiałam się, co MG miał na myśli...:„Z waszej drugim Kiedy patrzę z podziwem jaka ksenomorfów załatwię masz problem to ty była bardziej sceptyczna i i ujmując rosnącą grudkę kamieni na grzbiecie dziwnego stwora czekała tylko aż stwór się wspomnień wygrzebie”

.... – „jakieś dziwne stworzenia który lyrics nawet spot Bogu nie kojarzą ale można w skrócie powiedzieć że wyglądał jak wielki kryty niedźwiedzie albo połączenie jaszczurki złośnicą”....
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline