Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2018, 18:06   #1628
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Warsztatowa cisza nieskażona ludzką obecnością cieszyła oko i radowała serce monterki. Maszyny które ją otaczały zachowywały milczący bezruch, odzywając się jedynie w momentach, gdy wymagał tego aktualny etap pracy.
A potem wszystko w dwie sekundy wzięło i się spierdoliło.

Tak niewiele wystarczyło, aby wyrwać naiwną człowieczą duszę ze spokojnego betonu stagnacji i wrzucić ją wprost w najgłębsze piekielne czeluści. Jedno zdanie Sloana, niby nic niezwykłego… a pomyśleć, że jeszcze pół minuty temu Ortega zdążyła stwierdzić w duchu, że prawdopodobnie osiągnęła niestabilne oraz ulotne, lecz definitywne oraz niezaprzeczalne szczęście.

- Parch… Morrison. I Cosmo. Potrzebują w mieście. Mnie? - spytała burkliwie, obdarzając parę intruzów wysoce kwaśnym i niezadowolonym spojrzeniem - Mam jechać. Do nich. Nie pojebali nic? Na bank pojebali. - zgrzytnęła zębami, z fizycznym bólem odczuwając konieczność opuszczenia swego sanktuarium.
- Może chodziło o Hawk. Albo… kogokolwiek - ostatnie słowo wycedziła bardzo powoli i lodowato, wieszając oszronione zgłoski w nieprzychylnej pustce między nią, a elementami przy drzwiach warsztatu.
- Jestem. Zajęta. Ale mam jechać - wycedziła równie pogodnie, zezując na porozwalane po stole fragmenty spluw i narzędzia. W końcu westchnęła, wiedząc że zaraz pożałuje.
- Jeśli… to rozkaz...
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline