Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2007, 20:13   #89
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Blacker wygiął plecy w łuk, słychać było, jak kości mu ,,strzelają". Nie lubiał zbyt długiego czasu spędzać w pozycji siedzącej, a zwłaszcza w niezbyt wygodnym ubraniu, jakim niewątpliwie był kaftan bezpieczeństwa. Uśmiechnął się drapieżnie do lekarza

- Ja, jak Ci zapewne wiadomo byłem żołnierzem zawodowym w Wietnamie. Szczegółami nie będę zanudzał, ale powiem tak: po powrocie zamordowałem swoją rodzinę, a potem swojego lekarza. Bo widzisz, nienawidzę lekarzy i wręcz chorobliwie mam ochotę ich mordować. Ale to chyba nie o tym miałem mówić, czyż nie? W każdym razie, nie mam nic więcej do powiedzenia
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline