Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2018, 23:00   #36
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ekhym, problem z dyktafonem polega też na tym, że kiedy próbuję wyraźnie wymawiać każdy wyraz i jednocześnie układać jakieś sensowne zdanie, zdarza mi się zmienić koncepcję i zmienić w połowie zdanie Potem część słów jest zbędna i do wywalenia. A poza tym, jak dyktuję zdanie i widzę jakie kfiatki on wali, to zapominam co chciałam powiedzieć, próbuję to jakoś naprawić, a on wtedy wali jeszcze gorsze kwiatki, gah...

„mimo sceptyczność i długi i kłucie 61 stwór nie wydostał się spod kamieni” = "mimo sceptyczności Tuti, [i tu miało być chyba "i którejś z hien" [???]] stwór nie wydostał się spod kamieni"

Mwahahah nie wiem skąd dyktafon bierze te liczby, ja naprawdę nadaję jakimś szyfrem, którego sama nie ogarniam

Mnie Putin zamiast Tuti dość mocno rozwalił jak za pierwszym razem to przeczytałam

Co do sufitu - jest za niski a Xenomorfus za duży, żeby zwisał tak żeby go w ogóle nie dosięgnęli, ale przynajmniej nie będzie cały w zasięgu [nóżki mu mogą zwisać ]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline