Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2018, 23:31   #5
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Gerard Guivre, Inkwizytor Niebiańskiego Chóru


Notatka:

Gerard jest Francuzem, jednak część życia spędził na Malcie. Od dziecka przygotowywany do swej roli. Podobno wiąże się to z jakimś przeznaczeniem jakie go czeka. Jego przebudzenie było w pełni kontrolowane. W młodości należał do zbrojnego ramienia Chórzystów, gdzie był tarczą broniącą ludzi przed nadnaturalami. Dla ziemniaków pozostaje inspektorem Interpolu. Dostęp do baz danych tej międzynarodowej policji pomagał mu wielokrotnie w tropieniu różnych istot. Był też dobra przykrywką w przypadku pojawienia się na miejscu przestępstwa jako pierwszy.

Podobno w ostatnim czasie tropił głównie magów degeneratów i doprowadziło to do wyniesienia go do rangi Inkwizytora.

Wygląd:

Wysoki brunet. Zazwyczaj nieogolony. Ubiera się w stylu smart casual. Najczęściej marynarka na obcisłym białym T-shircie. Czy dlatego, że pod marynarką dobrze leży kabura? Do tego eleganckie spodnie i skórzane buty. W klapie marynarki nosi wpięty srebrny krzyż.

Często nosi okulary. Gdy go kiedyś zapytano dlaczego nie poprosił kogoś z Mistrzów sfery Życia o wyleczenie swojej ułomności odpowiedział jedynie: "każdy niesie swój krzyż".

Na dłoniach ma tatuaże. Od kości palca wskazującego w kierunku nadgarstka. Są to napisy w języku łacińskim. Na lewej "Deus sanat et emendat" a na prawej "Deus aequitas".

W chwilach zakłopotania nie waha się sięgać po różaniec.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline