Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2018, 12:18   #1059
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Po dłuższej konsultacji z Nami podjąłem decyzję, że zawieszę plany kontynuowania Sagi Tytanów. Wiem, że chcecie dalej w to grać, ale ja mam wątpliwości co do realnych możliwości czasowych naszego składu, a muszę przypomnieć, że była to sesja nastawiona na doka i inaczej tego nie widzę. Na otarcie łez () mogę zaoferować miejsca w sesji pierwszym trzem-czterem osobom, które zgłoszą się w następnej rekrutacji (styl prowadzenia sesji dużo bardziej postowy). Zdecydowałem, że będzie to Castles & Crusades. Wybaczcie za zamieszanie, które spowodowałem, ale sądzę, że tak będzie lepiej
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline