Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2007, 00:32   #19
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Siadł do kompa i odpalił machinę. Wszedł na forum, patrzy... a tu POST w tej SESJI o której ZAPOMNIAŁ?! Nigdy mu się to nie zdarzało... Widzi, odpisała dziewczyna, której postać ma szwendać się z jego Tomkiem. No wypadało by coś skrobnąć, toż to tak nie może wyglądać!!
***
Nie miał pomysłu gdzie iść, stał tępo wpatrując się w dziewczynę. Po chwili Niki złapała go za rękę i ruszyła w ciemność (ah, jak to poetycko brzmi )
-A wiesz, też miałem zaproponować nam tą drogie.- powiedział ogłupiały po poszedł za dziewczyną.
***
-MG mnie zabije, a potem moją postać, to jest pewne- uśmiechnął się gorzko.
 
Panda jest offline