Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2018, 21:35   #613
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
- Panie młodszy sierżancie - poprawił Bert dziewczynę, łypiąc groźnie oczami - A wy jesteście teraz szeregowcami imperialnej armii i żeby było wiadomo do kogo mówię, to będę się do was zwracał "świeżaki". Teraz słuchajcie uważnie bierzecie łuki i strzały, a także tarcze. Jak nie ma tych rzeczy na murach to znajdziecie je w garnizonie. Nie teraz "świeżak" jeszcze nie skończyłem mówić! Gdy te rzeczy znajdziecie to przychodzicie do mnie. Jak wróg zaatakuje, to najpierw strzelamy a potem walczymy wręcz, chyba że powiem inaczej, zrozumiano?

"Świeżaki" kiwnęli głowami, choć trochę niepewnie.

- Jak będziecie strzelać to tarcze niech leżą oparte o blanki. Po każdym strzale chowacie się za rzeczone blanki i przeładowujecie łuk, robimy to by wróg nie zrobił z naszych zadków jeża. Gdy walczycie wręcz trzymacie się razem, jak się da to chronicie się nawzajem tarczami i dźgacie wroga mieczami lub rąbiecie znad tarczy. Ten pierwszy sposób jest lepszy, bo rąbiąc musicie się odsłonić, a to wykorzysta wróg. No a teraz ruchy wykonać rozkaz i przynieście mi tę cholerną procę o której mówiłem wcześniej!
 
Komtur jest offline