Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2018, 21:39   #86
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Trochę trudno, jeśli puściłeś akcję do przodu ale coś dopiszę
- Na moje oko do zrobienia.




Cytat:
Sigrun spróbuje zabezpieczyć windę, jeśli będzie jakiś w miarę szybki i prosty sposób na to (pomysły dałem wcześniej). Jak będzie trzeba robić jakieś cuda, to sobie daruje i pójdzie za Nickiem, bo co innego ma zrobić
- Może by się dało wsadzić łom na dole windy. Ale to i tak trzeba by pierwej przecisnąć się przez otwór i szczelinę i nie do końca wiadomo ile by taki łom zmienił sytuację gdyby winda jednak na serio postanowiła spaść.


Cytat:
Już drugi raz mi FF wcina post w trakcie pisania (magiczny skrót Alt+R) :/
- Spróbuj pisać może właśnie w doc czy czymś takim. Zwłaszcza takie dłuższe posty. Bo serio wkurzające jak robota idzie do kosza.



Cytat:
Każda z wind ma obciążnik, który można byłoby pchnąć w dół, co spowodowałoby, że winda powinna ruszyć w górę. Wystarczy pół piętra, żebyśmy mogli bezpiecznie przejść bez przeciskania się. Marian to zaproponuje, a tymczasem
- Okey, niech będzie z tym obciążnikiem. Chociaż nijak to na moje oko nie zmienia ryzyka upadku windy w dół ale rzeczywiście jest szansa, że ominie Was pierwszy etap przeciskania się.



Cytat:
MG, czy to jedyna winda?
- Tak.


Cytat:
Co z klatkami schodowymi (tzn, co nasz przewodnik na to, żeby z nich skorzystać?)?
- Są drzwi do klatki schodowej. Ale są zamknięte i prowadzą na wyższe poziomy. Stalkerzy nie mają ochoty pakować się na wyższe poziomy ani tracić czasu na pokonywanie przeszkód i eksploracje bunkra. Ale jak ktoś chce to proszę bardzo.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline