Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2018, 09:18   #315
Jacques69
 
Jacques69's Avatar
 
Reputacja: 1 Jacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputację
Witam, szukam grupy do gry online, na razie ciężko określić preferencje co do terminów, ale głównie weekendy, co prawda studiuję zaocznie, ale zostały mi tylko trzy zjazdy, więc poza tym będzie spoko. W tygodniu różnie, bo pracuję na trzy zmiany.
Preferowany komunikator: discord, roll20
System RPG: teoretycznie dowolny, chociaż nie przepadam tymi starymi skomplikowanymi systemami
Ilość graczy/mg Ja jeden
Dodatkowe informacje, etc. W rpg gram od wielu lat, najpierw dnd, potem neuroshima, jakieś mini systemy, savage worlds, a ostatnio pokochałem star wars od ffg i ich system kości, w związku z tym lubię też ich uniwersalny system genesys, settingi mogę grać prawie dowolne, western, scifi, fantasy, dark fantasy, militarne, postapo.
Forma kontaktu z poszukiwaczem. Może być przez forum, ew później podam discorda
 
Jacques69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem