Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2018, 09:58   #2525
Jacques69
 
Jacques69's Avatar
 
Reputacja: 1 Jacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputację
Cool Dobry den

Dzień dobry, jestem Adrian i lubię grać w gry.
Mam 23 lata, od początku technikum gram w rpg, zaczynałem od dnd, potem neuro, wreszcie jakiś sensowniejszy system savage worlds aż wreszcie dotarłem do star wars od ffg i genesys, które uznałem za najlepsze dla mnie systemy do grania. 6 lat temu zacząłem też pisać własne opowiadania, główne fantasy i jakieś własne wersje wydarzeń z Gwiezdnych Wojen. Ostatnio jednak mam posuchę twórczą i brakuje mi inspiracji. W rpg zaś coraz trudniej zagrać że znajomymi jako że każdy już pracuje, studiuje itd. każdy w innym mieście. Pomyślałem więc, że może dobrym pomysłem będzie poszukać czegoś nowego, a pbf da mi i satysfakcję gry i możliwość pisania czegoś nieco dłuższego niż to przywitanie wcześniej nie grałem poprzez forum, więc liczę że mnie wtajemniczycie, na sesje online też jestem chętny.
 
Jacques69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem