Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2018, 13:37   #48
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Chodzą (niepotwierdzone jeszcze) plotki, że GW odebrać ma prawa autorskie C7 zaraz po wydaniu podręcznika głównego. Za resztę dodatków odpowiadać ma inna firma. Plotki pochodzą z rzekomo poważnego źródła. Nie mogę załączyć linków, bo jestem na komórce, ale przekopiowałem fragment wiadomości z zamkniętej grupy WFRP 4ed:

Cytat:
On Cubicle’s forums, a rumor was recirculated by Noobirus on whether C7 will be releasing material for #wfrp4e after the core book. His source is a “serious” publisher, coming out of #WarhammerFest. Coincidentally, this rumor lines up with a conversation I had a few weeks ago, but didn’t want to share until I heard others talking about it. Jonny Hodgson - please tell us this rumor is hogwash!
GW ma długą historię mordowania swoich dzieł. Ciekawe jak to będzie tym razem i ile w tym jest prawdy...
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem