Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2018, 21:41   #233
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Wybaczcie pauzę. Mam nadzieję, że to już ostatnie takie moje zniknięcie w tej sesji.

@Mi Raaz, jeśli chodzi o liczebność innych frakcji, odsyłam do tego postu. Przywodząc tamtą wypowiedź: około pięćdziesięciu osób w Kompanii Wilka, podobna ilość ludzi Barnesów, blisko dwudziestu agentów Black Cross, plus drugie tyle ich uprzednio ukrytych strzelców. Zarażonych jest ponad sześćdziesięciu. Co do ekipy graczy, tu przypominam o jednej z adnotacji, przy czym pamiętajmy, że część została w obozie, plus mamy oddział gwardii cesarzowej, który jeszcze nie zdążył zejść z gór. W przybliżeniu daje nam to dwustu śmiertelników, których motywacje są teraz cokolwiek problematyczne do ocenienia. Piratów jest prawie trzystu.
Ludzie nie tracą głowy... jeszcze. Każdy tutaj to zaprawiony człek i łatwo skóry nie odda, jednak trudno być gotowym na spotkanie z tego typu przeciwnikiem. Wkrótce nerwy zbierają pierwsze żniwa.
 
Caleb jest offline