Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2018, 15:57   #115
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Cytat:
PS. rozumiem, że Mili zna wszystkich potencjalnych spadkobierców ?
czekałem na to pytanie. Nie wszystkich. znasz tych co są w tym poście materiałów ([Materiały] NOIR: Boom and Bust in New Orlean)

spadkobiercy Artur Blackwood i Alicja są dla Milli i Deanny sporym zaskoczeniem. Nic nie wiesz o tych postaciach. Własnie się dowidziałaś się, że ktoś taki istnieje, należy do rodziny i będzie brany pod uwagę w podziale spadku.

Zakładam, że zależność między siostrami będzie tego typu. Milli ma pozycję, jest prawowitą córką. Ale niewiele wie o siostrze. Alicja nie ma pozycji, ale ma wiedzę o siostrze i żonie Blackwooda. tak to sobie wymyśliłem.
przypuszczam że obie będą dążyć do tych celów, których nie posiadają. czyli Milli do wiedzy, a Alicja do uznania pozycji córki Blackwooda. O to mam nadzieje będzie toczyć się gra.
 
Adr jest offline