Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2018, 17:42   #2
Snigonas
 
Reputacja: 1 Snigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputację
Ahoj kamracie, wybierasz się może na łowy od Obsydianu? Kilka przyjemnych rzeczy na start za złapanie kilku kodów ukrytych gdzies w plikach udostępnianych przez Obsydian. Na szczęście inni piraci już to zrobili i mozna skorzystać z ich pracy jeśli nie chce się ruszyć własnej pirackiej rzyci.


Jaką klasą/klasami gracie i jak robicie towarzyszy? :P
Swoim ranger-chanterem
Fabularnie jestem na poziomie Neketaki, lecz jakoś tak nie radzę sobie z niczym <nie umiem into stare cRPG> bez skalowania poziomów, więc zrobiłem reset i idę w ranger-ciphera. Jaką kolejność zwiedzania Obsydianowych Karaibów proponujecie po Port Maje?
Docelowo w drużynie chcę(nie ważne że może coś nie pasować, po prostu za bardzo lubię te postaci!) mieć Edera(fighter)+Alotha(wizard, ale myślę żeby wziąć Fassinę Wizard/Druid)+Palleginię (Palladin+Fighter, zależy mi na paladynie)+Xoti(Priest)

 
Snigonas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem