Wątek: Zwykły dzień
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2007, 19:36   #20
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
-Natan sądzisz że nas wpuszczą tak bez żadnych oporów? Wiesz, ja i straż tak nie bardzo się lubimy...- skrzywił się na wspomnienie pewnego incydentu z przeszłości.
-Chociaz z drugiej strony... Mam nadzieje że nie będą stwarzać problemów. W końcu nasza drużyna stanowi dla nich takie zagrożenie że na samą myśl trzęsa portkami-pomyślał Ostatnio w Uberwaldzie zrobiło się dosyć tłoczno Kapłani jakoś tolerowali moją obecność ale teraz jeszcze ten medyk. Stanowczo za tłoczno. Szkoda człowieka ale jak dla mnie, a w szczególności dla Lisy, to nawet lepiej. Gdyby wróciła ze studiów mogłaby zając jego miejsce...Na Shallyie! Co ja sobie myśle?! Przeciez on jeszcze zyje, jest dobrym fachowcem i człowiekiem a ja go już posyłam na śmierć. Co ze mnie za człowiek? Trzeba mu pomóc. Na pewno robił te badania dla dobra nauki
-Można by dodać biedakowi troche otuchy. A tak szczerze mówiąc to ciekawi mnie ta sprawa. Chętnie dowiedziałbym się więcej o tych zakazanych badaniach. Więc jak panowie? Kadgar? Natan ma racje. To niedaleko. Potem możemy pójść do karczmy "Pod tulipanem". To jak?- spojrzał wyczekująco na Kadgara i Natana
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline