Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2018, 10:31   #438
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację

Cytat:
To kolejne pytania:
- ilu mamy ludzi (kobiety, marynarze)?
- zmieszczą się wszyscy na naszym statku?
- czy te kobiety potrafią walczyć/żeglować?
- czy są tu inni jeńcy (prócz tych, których widzimy)?
- czy są tu inne pomieszczenia, w których są różne ciekawe rzeczy?
Ludzi macie 30 marynarzy, 5 żołnierzy, Gelona, Hektora, Diossosa, Aemelię, Manu i Malalę oraz 70 kobiet wyspiarzy. Kobiety żeglować pewnie potrafią, ale co do walki to na amazonki nie wyglądają.
Innych jeńców nie ma, ponieważ RyldArgith ostatecznie nie określił się czy wraca, a ja nie zdołałem się zebrać do rekrutacji dodatkowej
Inne pomieszczenia są, mianowicie jest wielka kuchnia (rzeźnia) i tam są szczątki ludzkie, kilka dziur po zapachu których wnioskujecie że to latryny oraz piwniczka Garpa z beczkami i amforami wina.
Cytat:
Jakąś tarczę Bhatra szuka by zastąpić zniszczoną.
A tak po za tym czuję się oszukany tym jokerem :P +2 do wszystkiego, także do oberwania 2 maczugami :P
Ile trwa zrastanie amazońskich kości?
W moim odpisie dostaniesz tarczę.
A z tego Jokera się ciesz, bo w teście Wigoru po Wyeliminowaniu Bhatry, +2 ocaliło ją od Wykrwawiania. Już miałem napisanego posta z wykrwawiającą się Bhatrą, ale zorientowałem się że do tego testu też ma +2
Zrastanie kości po miksturze uzdrowienia trwa kilka godzin (Alchemia lotosu rulez dobrze że wzięliście Aemelię, chociaż ona może tego żałuje)
Cytat:
Elokwencja po amazońskiej whisky wzrasta o 4 kości!
Wiecie co mnie najbardziej przeraż… wzbudza nieuzasadniony niepokój?
Jak tak mam zebrane Wasze karty w jednym Exelu, to najbardziej wygadaną (Perswazja), groźnie wyglądającą (Zastraszanie) i bluzgającą (Wyśmiewanie) jest… Samarytha. A te umiejki ma naprawdę dobre. Tak więc Sami jest „Buźką” drużyny. Nie mogę się doczekać jakichś negocjacji na dworze w Sedef czy Zamaradzie.

 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.
Prince_Iktorn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem