Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2018, 13:16   #422
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
A więc stoicie przed prostym, acz niełatwym wyborem. Uciekacie, zostawiając swych krasnoludzkich towarzyszy na pastwę losu lub zostajecie i pomagacie im odeprzeć natarcie. Nie zaktualizowałem jeszcze informacji o stanie zdrowia waszych bohaterów (zaraz przejrzę komentarze), ale wiem, że Leliana otrzymała w obozie opiekę medyczną i ma teraz 4 punkty życia. Może walczyć, wciąż jest osłabiona i ma -10% do WW, bo musi walczyć osłabioną ręką (no, chyba, że będzie drugą atakować). W obozie są tarcze, jest broń palna, może pożyczyć i użyć do obrony. Kto wie - może w nagrodę pozwolą wam je zachować dla siebie.

Nie wiecie ile jest przeciwników, ponieważ znajdujecie się w obozie, a jeśli chcecie zobaczyć ilu ich dokładnie jest i ocenić swoje szanse, to musicie wdrapać się na ściany piaskowca. Wtedy jednak będzie prawdopodobnie za późno na odwrót, bo wróg jest tuż-tuż.

@Pan Elf

W swoim poście zapomniałem napisać, że Leli otrzymała opiekę medyczną. Jakbyś mógł o tym wspomnieć w swoim, to byłbym wdzięczny. To prosta wymiana opatrunków, może parę odłamków strzały wyciągnęli z rany i wciąż dziewczyna czuje się okropnie, ale jest już w stanie cokolwiek zrobić. Wciąż potrzebuje opieki medycznej, ale to dopiero w Khazid Grentaz...

P.S.

Jeśli zdecydujecie się na walkę, to jeszcze dziś narysuję wam mapę okolicy.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline