Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2018, 21:18   #38
Muagor
 
Muagor's Avatar
 
Reputacja: 1 Muagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputację
Kanna, kto Ci przerabiał avka Caprici? Przydałby mi się ktoś obyty w Photoshopie, aby dorobić mojej postaci kropki na głowie. (Tak gram Trillem)

A tak swoją drogą czytając waszą wcześniejszą dyskusję...
Cytat:
Nope, moja postać więc zostanie pierwszym oficerem, tez z komandorem i będzie chodziła na away teamy w czasie jak Twoje będzie grzała fotel na mostku
ST:A ma to rozwiązane systemowo. Tak się składa, że od paru miesięcy mam podręcznik i czekałem na okazję zagrania. ST:A podchodzi do sprawy serialowo. Wiecie w serialu szły różne konfiguracje na misje. To też jest przewidziane tutaj, aby obsłużyć właśnie takie sytuacje. Wedle zasad każdy gracz kiedy jego postać nie może wystąpić w scenie może do niej dołączyć załogą wspierającą. To są postacie tworzone z pewnymi ograniczeniami: max porucznik, bez talentów i wartości, z lekko mniejszymi statystykami. Czyli jak pierwszy pójdzie na misję wypadową a kapitan zostanie na okręcie, to Dhratlach może iść na tą misję np jakimś chorążym z sekcji ochrony (albo redshirtem )

Pytanie w takim razie do MG czy idziemy w takie rozwiÄ…zania. MajÄ… swoje plusy i minusy.
 
Muagor jest offline