Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2018, 22:35   #35
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
- Panie Strażniku, jest to statystycznie mało prawdopodobne. Ale warto także pamiętać o tym, że niejaki Ardel, czyli cholera wie kto, a dokładniej jego postaci, takie jak ja, KDDL, dość szybko umierają. Może wszyscy postanowili mi się przyjrzeć, bo jestem na czarno-białej liście? Wtedy statystyka, zakładająca równe pradopodobieństwo każdego zdarzenia jest, za przeproszeniem, o dupę rozczaść. To tak, jakby powiedzieć, że jeżeli tatuś przeleciał królika, to mam 50% szans na bycie królikiem i 50% szans na bycie popierzonym potworem. Jeżeli Loki to tatuś, to mam 100% szans na bycie KDDLem. Tak to już w życiu bywa... Ja bym jeszcze chciał nieco informacji. Taki Nosacz, Niania czy Judy jeszcze niewiele do dyskusji wnieśli.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline