Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2018, 22:49   #174
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Sytuacja zmieniła się diametralnie, więc musiałem zatrzymać akcję.
Jak pisałem, droga do celu jest kręta i wąska, właściwa trasom biegnącym w górach; jesteście poza miastem, więc latarni brak i jedyne światło pochodzi od reflektorów samochodowych.

Nie wiem czy w takich okolicznościach chcecie jechać dalej, zawrócić, zatrzymać się, czy jechać w zupełnie inne miejsce.

Mogę za to spokojnie powiedzieć to, co powiedziałem Grave Witch, gdy wypytywała mnie o informacje do swojego posta: w radio leci sobie to.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline