Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2018, 23:42   #301
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Feniu Zobacz post
Chwila nie rozpędzajcie się. Ja nie pytałem was o to co zrobić z postaciami tylko czy ktoś coś wie o Reinhardzie i Moshancie.

Co do posta: możecie dać deklaracje w komentarzach, jeśli coś ustalicie mogę pociągnąć post dalej do poranka.
Będę nakłaniał ekipę do noclegu w obrębie miasta i wyruszeniu na szlak rano. Jeżeli tu nie ma gdzie przenocować, to trzeba sprawdzić, czy jest inna noclegownia. Jeżeli nie, to sprawdzę, czy kucharze może jest niziołek? Wtedy bym porozmawiał, żeby wskazał miejsce, gdzie można się przespać lub chociaż obóz rozłożyć. Jeżeli nie, to pogadalbym że strażnikami u bram (zakładam, że sa bramy i strażnicy).

Oprócz tego będę chciał zebrać ogólne informacje o karczmie, jej sytuacji, źródłach zaopatrzenia, widokach na przyszłość. Czyli rozmowy ze stajennym, kucharzem, czy kimś nadającym się. Jeżeli trzeba uruchomić trochę wina lub jakieś drobne, to to zrobię.

Jeżeli przyjdzie nam samemu gotować, to będę to robił dla mojej "starej" ekipy, a nowa moze sie przyłączyć. Do kotła każdy się dokłada (mile widziane mięso i pieczywo), ja daję utensylia, przyprawy, wiedzę i czas.

Jeżeli ruszymy dalej, będę utyskiwał i narzekał po drodze, oraz mamrotał w czasie, gdy będę palił fajkę.

Z tego co pamiętam to elf lubił ser z orzechami. Postaram się taki znaleźć i nabyć do zapasów.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 19-05-2018 o 10:07.
Gladin jest offline