Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2018, 13:38   #48
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał sunellica Zobacz post
- Duchu, powiedziałeś, że widziałeś zwierzę, ale ja zwierzęciem nie jestem, za to jest nim Nosacz, którego pominąłeś i Judy. Tak więc mogłeś widzieć albo Chomika, albo Nosacza, Albo Judy bo ja pochodzę z bestiariusza AD&D1 i jestem... potworem. Twoja ignorancja była jednak trafiona... faktycznie byłam u KDDL... lubię patrzeć na inne istoty jak śpią, czasem siadam im na czole i wysysam z nich ciepło. Bo nie jestem tylko wampirem co się żywi krwią, ale i wampirem energetycznym... sprawiam, że moje ofiary nie mogą się ruszyć i są uwięzione w swoim słodkim śnie, kiedy ja grzeje swoje przyssaweczki. Nie odzywałam się tak długo... bo nie mogłam, ale dobrze się stało, bo pięknie widać kto jest zły, a kto nie. Well done.

-Te wyjaśnienia utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie można ci ufać, bo za dużo tych blokowań, a zdolność blokowania często ma Mafia. Po drugie, jak wiesz kto jest dobry, kto jest zły, a nam o tym nie smerfujesz, to albo nie jesteś po stronie Asgardu, albo jesteś dla nas bezużyteczna. Myślę, że głosowanie na ciebie to wciąż dobry pomysł, będzie nam ciężko jak dziś nie zasmerfujemy żadnego ze złych, a w nocy będą dwa trupy...
 
Lord Melkor jest offline