Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2018, 15:20   #53
Eniacknight
 
Eniacknight's Avatar
 
Reputacja: 1 Eniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputację
-Czekałem na odpowiedź żaby pół dnia. Natomiast dostaliśmy kolejne kluczenie i unikanie odpowiedzi. Żaba nie chce albo nie może odpowiedzieć, co robiła w nocy. Jeśliby byłaby miastowym, to nie powinno być problemem. Wężem nie może być, bo on zabił dziś inną osobę. Pozostaje więc Loki-błazen (tyle że nie wiemy, czy na pewno on ma taką umiejętność) i mafia. Wcześniej powiedziałem, że działanie żaby najbardziej byłoby odpowiednie dla Lokiego, ale celem tego było sprawdzenie reakcji żaby. Poza tym być może niedopowiadanie na pytanie to po prostu bezradność mafiozy. Żaba zaczęła zachowywać odrobinę jak miastowy, mówi, że wie, kto jest dobry, a kto zły. Gdyby była Lokim, powinna teraz popełnić jakiś pozornie przypadkowy błąd, zacząć zachowywać się jak mafioza. Wygląda na to, że raczej nie chcę umierać. Nie wiem, być może to tylko poza. Może to tylko nieudolnie grający miastowy. Ale na ten moment oddam na Wielką Żabę Wampira swój głos. Może to zmusi ją do mówienia.
-Ponawiam także pytanie ducha do KDL o źródło informacji o żabie. Na razie usłyszeliśmy tylko: "w końcu wciąż żyję". Czy to wszystko co masz na ten temat do powiedzenia Dziecko Lokiego?
 
Eniacknight jest offline