Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2018, 12:52   #2449
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Mogę Was tylko za tę kolejną obsuwę przeprosić. Mocno mi się życie w realu skomplikowało, głównie na gruncie zawodowym, przez co pracuję przez 8 dni w tygodniu po 32h na dobę. Człowiek chciałby jeszcze spędzić kilka chwil z rodziną i jakoś na hobby czasu nie bardzo zostaje. Próbowałem jakoś to pogodzić, jednak wygląda na to, że przynajmniej przez jakiś czas będę musiał ograniczyć lub nawet zrezygnować z udzielania się na LI. Co do obecnych sesji, w których biorę udział - postaram się je dokończyć, jednak zapewne nie będę w stanie poświęcić im tyle czasu, ile chciałbym.

Co do tej kolejki rzeczywiście nie dam rady sklecić fabularnego posta za co jeszcze raz przepraszam.

Deklaracje:
- więzienia ma pilnować weteran dowodzący rezerwą na rynku; jego ludzie przechodzą pod dowodzenie weterana dowidzącego rezerwą z garnizonu; Detlef wyjaśni komendantowi sprawę zaznaczając, że nie interesuje go wynik procesu, ale do czasu zakończenia szturmu więźniowe mają być w celach,
- Leo ma przygotować przeprawę dla Barona i ludzi Brocka (z ognikami Loftusa i sowami, jak sierżant chciał),
- dziesiątka łuczników i piechoty/procarzy ma zostać odesłana pod dowództwem Loftusa (po rzuceniu zaklęć) do obszaru M1; w razie potrzeby zgarnąć ludzi Sala,
- krasnoludy z baszty strzelają salwami, a jak wróg będzie bliżej to fire at will
- Loftus po odpowiedzi dla Barona ma ruszyć do M1 i reagować na możliwy desant
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline