Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2018, 18:12   #2454
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Hmmm... Czyli jedyna konsekwencja to zaoszczędzenie na prezerwatywach? W sumie dobry deal.
Jedna z. Bo o takich drobiazgach jak kilka kultów Chaosu polujących na mającego ją bohatera, strażnikach świątyni, z której ją ukradł, a którzy zaprzysięgli zemstę, punkcie obłędu za każdy dzień posiadania jej i 50% prawdopodobieństwie, że uwolniona moc zwróci się przeciwko posiadaczowi to przecież nie będę wspominał, bo to, jak wspomniałem, drobiazgi

@ wszyscy

Odpisałem. W przypadku Diuka to powoli radziłbym się zastanawiać nad sposobem wykorzystania PP, ale może mnie Baird zaskoczysz

Termin jest do czwartku, ale pamiętajcie, że to walka i gramy na docu, więc napisanie jednej, dwóch linijek nie musi zabrać niemal pięciu dni.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline