Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2018, 11:04   #411
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Fyrskar - ale odpowiedzieć co wyczuwasz to byś mógł. Chyba że "nie ruszaj" to było wszystko, wtedy będę wiedział że trzeba się czymś innym zająć.
Pisałem tutaj, w poście zedytowanym.

Cytat:
Próby odkrycia tajemnic skończyła się... porażką. Raczej. O czym nie omieszkał powiadomić Emmericha.
- Pierścień powiedział mi, tutaj cytuję, giń szmato - powiedział spokojnie towarzyszowi. - Niezbyt miły. Ale podejrzewam, że może być w nim zaklęty demon, a w każdym razie jest do pewnego stopnia świadomy. Nie znam się za dobrze na takich rzeczach, na odpowiednich zajęciach uciekałem do szynku na piwo. Wolałbym zbadać go, gdy wyjedziemy z Gladisch. Tak będzie bezpieczniej.
Podzielmy noc na trzy części/warty:
1. Bardag i Alsaak
2. Emmerich i Albrecht
3. Ulli i ? (najpewniej Emmerich lub Albrecht, ew. któryś krasnolud; jeśli nikt nie będzie miał chęci, niech to będzie Albrecht)
 
Fyrskar jest offline