Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2018, 13:59   #76
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
czuje że to diabelskie machinacje; Miłowit, Kozak, teraz Janeczka

zaczÄ…Å‚em nieco gdoca ale taki deklaracje

1. Wilczyński wyśle Adama niech rozejrzy się za zapasami jedzenia. Adaś to niemiecki żydek może niech słucha i zagaduje może coś dowie się o od niemieckich najemników w służbie Szwedów jeśli takowi są?;

2. Wilczyński idzie do karczmy będzie pytał o niebezpieczeństwa, bandy zbójeckie, jeśli ktoś wspomni Jan Krzyżdanowicza, może ktoś miał z nim styczność, a może żołnierze się z nim potykali, może kogoś ze znajomych im usiekli; wiemy to co wiem ale tu na mijscu może jakieś dodatkowe informacje o nim, skoro jak wiadomo wszyscy się go tu boją.

3. jako żołnierz Jakub się zainteresuje czy jakiej polskiej chorągwi tu nie było w okolicy Lublina, a jeśli tak to w jakim kierunku się udała; zapyta też o władze miasta co z radą miasta zbiegli?

No i tu Basia może go spróbować wypytać Wilczyńskiego o swojego brata.

EDYTOWANE
Abi mogę prosić o wpis do materiałów sesji co wiemy obecnie o Janie Krzyżdanowiczu. Nie chce mi się tego szukać co chwila w sesji.
 

Ostatnio edytowane przez Adr : 21-05-2018 o 14:03.
Adr jest offline