Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2018, 17:05   #84
Eniacknight
 
Eniacknight's Avatar
 
Reputacja: 1 Eniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputację
Maruda przysiadł na trawie, aby chwilę odpocząć. Z jego szczęściem jednak to nie mogło zakończyć się dobrze. Przykleił się do niego jakiś wijący się pełzacz i zapaskudził jego czapeczkę. Smerf był zmuszony ją zdjąć.
-Słowa KDL zaczynają do mnie trafiać. To by wyjaśniało zagadkowe pojawienie się Chomika u niego, a także czemu wcześniej o tym nie mówił. Nie chciał zdradzać swojej kluczowej dla miasta roli. Pokrywa się też mniej więcej z tym, co mówił podczas dnia o tym, że podejrzewa Ważniaka. W takim razie żaba raczej go też wtedy w nocy próbowała zablokować. Nie wiem, czy akurat jest ona z mafii czy nie, zastanawiają mnie jej dziwne reakcje podczas dnia. Ale może zachowuje się tak po prostu, dlatego że jest dziwną żabą. I KDL mimo że nie ma pewnych informacji, jednak jest z jakiegoś powodu przekonany o jej niewinności. Dlatego na ten moment spróbuje jej zaufać.
Co do kandydatury Strażnika to rzeczywiście podejrzewał podczas dnia Ducha, który potem okazał się miastowym i KDL który raczej miastowym jest. Próbuje też zastraszyć przed oddaniem na niego głosu. Jego zeznania jednak pokrywają się ze słowami żaby. Głosowanie na niego jest pewną opcją i ewentualnie mógłbym to zrobić, ale mam wątpliwości.
Jeśli chodzi o moją rolę to nie dostarcza żadnych informacji w nocy , a powiedzenie o niej teraz może być pochopne. Ale jak będzie trzeba zrobię to.
 
Eniacknight jest offline