Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2018, 20:12   #85
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Nosacz (nieco spóźniony) w końcu pojawił się wśród zebranych i w pierwszej kolejności, jego oczom ukazały się trupy. Nie był świadkiem takiej makabrycznej sceny dd sytuacji sprzed lat, kiedy jego szwagra kopnęła krowa w twarz.

- Helena! Mam zawał! - krzyknął i chwycił się za serce.

Dopiero później przejrzał skrypt rozmowy i zezłościł się.

- Kurła! Jestem miastowym klnę się na Boga... Em, na przykład Odyna - powiedziawszy to spojrzał na jedno z ciał. - No dobra, to jakiegokolwiek innego, żywego i dobrego.

- Jeżeli chcecie, to mogę zdradzić wam swoje umiejętności, ale jeżeli je zdradzę, to kompletnie przekreślę ich sens i ta informacja bardziej przyda się mafii niż miastu. Skoro babunia już się wygadała swoją umiejętność, to wiecie już, że jestem dobry i chyba tyle wam na chwilę obecną wystarczy.

- Osobiście nie jestem przekonany do Strażnika Krypty. Natomiast Chomik i Judy Hops za mało mówią, by cokolwiek stwierdzić, co równocześnie zrzuca na nich podejrzenia.
 
Hazard jest offline