Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2018, 20:54   #87
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Angry

W chwili obecnej przekonuje mnie tylko Maruda i KDDL

jeśli chodzi o ciebie Nosaczu to pisałam że mogłam się pomylić z takim jednym na M. Co jest całkiem do ciebie podobny... a ty nie pisałeś nic wartego uwagi a wręcz przeciwnie Zachowywałeś się podejrzanie: pisałeś mało nie wnosiłeś nic konkretnego, teraz też dziwnie się tłumaczysz, powołując się na mój autorytet tak jakbym była pewna osądu i nie mogła się pomylić...

Strażniku Krypty od pierwszego posta zająłeś wygodną rolę prokuratura, tego który osądza i tego przed którym powinni tłumaczyć się inni. To bardzo wygodna rola dla Mafioza...

Chomiku, chowanie się w cieniu, lecisz po minimum rzucasz słabe oskarżenia, nie chcesz być zauważony, nic nie wnosisz, wygodnie się urządziłeś...

Co do Króliczki to mamy tak mało danych, że równie dobrze możemy rzucać monetą....

Żabo nie przekonujesz mnie nadal... Ten cel linczu nie jest logiczny.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 22-05-2018 o 21:03.
Wisienki jest offline