Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2018, 22:20   #235
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Z dobrych wieści: żyję. Złych? Nie mogę pozbierać tego wszystkiego co miałem do sesji. Motywacji brak, dochodzimy do etapu "nie wiem, czy to kiedyś dojdzie do skutku". Jeżeli chcecie, możecie dalej czekać, nic was to w sumie nie kosztuje, ale z mojej strony wygląda to słabo. Nie będę już rzucał terminami, bo jak do tej pory było widać, mają małe pokrycie w rzeczywistości.

Czołgam się przez ten temat w ślimaczym tempie i widzę iskierkę na horyzoncie, gdzieś tam jest ten post, ale kiedy konkretnie obiecać nie mogę. Jak będzie wyglądała dalsza gra jest dla mnie taką samą zagadką, chciałem przyspieszać, a posypało się. Ganiałem trochę niektórych i samemu się wyłożyłem.

Powyższe nie ma zachęcać do rezygnacji z sesji. Ten post może się i jutro pojawić. Po prostu nie wiem jak, co i kiedy. Chciałem waszej uczciwości, to samemu powinienem ją wykazać.
 
Avdima jest offline