Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2018, 22:34   #88
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Niania Smerf Zobacz post
Strażniku Krypty od pierwszego posta zająłeś wygodną rolę prokuratura, tego który osądza i tego przed którym powinni tłumaczyć się inni.
Przy moich skromnych kompetencjach taka rola to jedyne, na co mogę sobie w tej chwili pozwolić, droga Nianiu. Gdy gra się skończy, to przekonasz się, co mam na myśli. Od tego, aby dostarczać dowodów, są inni, a takim żuczkom, jak ja, pozostają domysły i robienie notatek. Choć czasem przypomina to wyłuskiwanie brylantów z gnojowiska.

Ale, ale. Niech żywi nie tracą nadziei. Możecie liczyć na poparcie Krypciaka, jeśli zbierze się przynajmniej parę głosów na Marudę, Chomika lub Judy. Co do tej ostatniej jeszcze się waham, bo dopuszczam, że może mieć rolę sprawdzającą. To przykre, Kochani, ale nie łudźcie się, że nie ma wśród nas takich, co przez całą grę nic nie robią, a jak przyjdzie co do czego i ich frakcja wygra, to będą spijać śmietankę i wypuczać piersi po ordery.

Do wspomnianej trójki dodałbym Nosacza, bo rekomendacja Niani, jak sama przyznała, nie jest na 100% pewna. Poza tym wydaje się zadowolony z sytuacji i nie wygląda na to, aby chciał pomóc.

Cytat:
Napisał Niania Smerf Zobacz post
W chwili obecnej przekonuje mnie tylko Maruda
Cytat:
Napisał Niania Smerf Zobacz post
W chwili obecnej przekonuje mnie tylko Maruda
Cytat:
Napisał Niania Smerf Zobacz post
W chwili obecnej przekonuje mnie tylko Maruda

Chciałbym się mylić, ale obawiam się, że to mogą nie być najlepiej zainwestowane uczucia...

Trudny wybór. Zastosuję najpewniejszą w takich sytuacjach procedurę: ten kto będzie najwyżej w sondażach - tego poprę.


Wstępnie głosuję na Marudę i innych też namawiam. A pozostałą trójkę pozdrawiam ozięble z głębi mojej krypty.
 
Ril jest offline