Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2018, 23:24   #89
Eniacknight
 
Eniacknight's Avatar
 
Reputacja: 1 Eniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputację
-Podejrzewałem Strażnika już wcześniej, a teraz praktycznie rozwiał moje wątpliwości. Oddał na mnie głos niczym niepoparty, może dlatego że zauważył, że pętla zaciska mu się na szyi. Strażnik chce osłabić zaufanie ról wrogich mafii i podsyca konflikty. Zamiast podawać argumenty, w jego wypowiedzi widzimy obrazki. Co do zgodności jego wypowiedzi z żabą to wciąż mnie to zastanawia, ale jeśli jest mafiozą, to żaba nawet przy zablokowaniu go raczej się tego nie dowiedziała. Poza tym mam jeszcze pytanie do ciebie Strażniku : W jaki sposób działa ta twoja ponoć ratująca miasto umiejętność? I czemu nie użyłeś jej pierwszej nocy?
 

Ostatnio edytowane przez Eniacknight : 22-05-2018 o 23:29.
Eniacknight jest offline