Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2018, 09:14   #91
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Smerf Maruda Zobacz post
-Podejrzewałem Strażnika już wcześniej, a teraz praktycznie rozwiał moje wątpliwości. Oddał na mnie głos niczym niepoparty, może dlatego że zauważył, że pętla zaciska mu się na szyi.
Pętla na szyi? O nie, Smerfie Marudo. Najpierw praca, potem przyjemności.

Jak to niczym nie poparty? Połowa z nas to Mafia i SK. Spudłować w takich okolicznościach, to jak nie trafić z trzech metrów w stodołę.

Nie twierdzę, że to co mówisz nie jest przekonujące, jednak szczerze wierzę, że KDDL przeprowadza nocne przesłuchania, Niania sprawdza przynależność, a Złowieszcza Żaba Wampir blokuje, dla Ciebie zatem brakuje miejsca w tym zacnym gronie.

O swojej zdolności wolę nie mówić, bo to zabija mafijnego ducha. Myślę, że dałem już dość wskazówek.

Jeśli Twoje intencje są szczere, to zagłosuj wraz z nami na Judy. W ten sposób najlepiej udowodnisz, że rozbicie głosów nie jest Ci na rękę.
 

Ostatnio edytowane przez Ril : 23-05-2018 o 10:42.
Ril jest offline