Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2018, 17:20   #2
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
[media] http://lastinn.info/attachments/sesj...a-warsztar.jpg [/media]

Karl zlustrował wchodzącego mężczyznę od góry do dołu. Starał się ocenić gdzie ma ukrytą broń, jakie ma umiejętności no i najważniejsze czy podoła w czasie akcji. Nie jeden cwaniak na widok krwi lub po prostu przy zwykłej wymianie ognia wymiękł. No cóż okaże się w akcji.

[media] http://lastinn.info/attachment.php?a...d=152710784 8 [/media]
Wiedział, że sam jest w dobrej formie. Systematyczne lata treningów spowodowały, że jego ciało pracowało jak dobrze naoliwiony mechanizm. Mechanizm. Serwomotory ,bez chwili zwłoki, drgnęły w jego ręce na samą myśl o akcji. Potarł bezwiednie prawą ręką bliznę ciągnącą się przez cały jego rewy policzek od czoła do ust. Uśmiechnął się do czegoś co widział w swojej głowie i ruszył.

Ruszył w stronę przybyłego. Widać iż w każdym kroku kryła się dawno wyćwiczona gracja. Podszedł lekko bokiem, aby cały czas na oku mieć Tamrena i móc zadziałać w razie koniecznosci. Nie denerwował się, ufał Tamrenowi na tyle ile można ufać pośrednikowi z którym pracowało się kilka razy. Może nawet go lubił. Jednak wpojone zasady umierają ostanie. Podszedł wyciągnął rękę do przywitania.

-,,Witaj, jestem Karl. Możesz do mnie mówić Rączka. Mam nadzieje, że akcja przebiegnie bez większych problemów i te 20 patyków będzie nasze. Zabierajmy się za planowanie i nie traćmy czasu”.

Wskazał przybyłemu krzesło obok stołu przy Tamrenie. Sam podsunął sobie drugie i usiadł.

-„Hm furgonetka. Da się coś załatwić. Na akcje można pożyczyć czyjąś, aby w razie czego zmylić trop.”

Za nim przyszli goście przygotował już część narzędzi i broń, które mogą się przydać w trakcie akcji.

-„ Tamren powiedz coś więcej? Kiedy i jak będzie przekazanie towaru?”
 
Załączone Grafiki
File Type: jpg warsztar.jpg (37.2 KB, 84 wyświetleń)
lastinn player
File Type: jpg Karl.jpg (25.6 KB, 82 wyświetleń)
lastinn player

Ostatnio edytowane przez Raging : 23-05-2018 o 22:38.
Raging jest offline