Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2018, 18:16   #94
Snigonas
 
Reputacja: 1 Snigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputację
*kic* *kic*
I Judy przykicała

Cytat:
Napisał Ril Zobacz post

[...] Judy. Co do tej ostatniej jeszcze się waham, bo dopuszczam, że może mieć rolę sprawdzającą.
[i] Mylisz się mój drogi strażniku. Miasto straciło już sprawdzający, a gdybym próbowała Ci wmówić że mam rolę sprawdzającą, to oznaczałoby jednoznacznie że jestem z mafii dzika. Ale na szczęście tak nie jest, nie jestem sprawdzająca, ani dzika. Króliki przecież nie mogą zdziczeć.

I jakby ktoś szukał czegoś obciążającego, to tutaj to nie ja. Ani żaden praworządny królik.



Maruda, mimo, że marudzi jak dla mnie za dużo i tak już powiedział, co powiedziane miało zostać.
Dla mnie zły zdziczały wśród nas jest właśnie Strażnik Krypty .
Gdy ostatni Smerf pośród nas oddał na niego głos, namawiając "resztę" by zagłosowała razem z nim. Kim jest ta reszta? Miasto? CzyMafia i/lub Wąż zdziczali? Pozostawiam swój głos na Strażnika, niech się dzieje, co ma się stać, jesli tego dnia nie zlinczujemy czerwonego/SK to jesteśmy głęboko w du.. zajęczej norze.
 
Snigonas jest offline