Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2018, 19:29   #95
Eniacknight
 
Eniacknight's Avatar
 
Reputacja: 1 Eniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ril Zobacz post

Połowa z nas to Mafia i SK. Spudłować w takich okolicznościach, to jak nie trafić z trzech metrów w stodołę.


Cytat:
Napisał Snigonas Zobacz post
*kic* *kic*
jesli tego dnia nie zlinczujemy czerwonego/SK to jesteśmy głęboko w du.. zajęczej norze.
Chciałem coś doprecyzować. Linczowanie Węża byłoby w tym momencie dla miasta samobójstwem. Bez niego nie można przeprowadzić skutecznego linczu, a mafia w nocy raczej wykończyłaby miasto. Ktoś chyba już o tym wspominał, ale może zostało to przeoczone.
Natomiast do twojej wypowiedzi, króliku wkradł się błąd. Nikogo wprost nie namawiałem do głosowania na Strażnika, a już na pewno nie mówiłem o żadnej reszcie. Wydaje mi się, że coś pomyliłeś.
Co do mojego głosu to jeszcze na spokojnie rozważę wszystkie opcje, jako że mamy przedłużony dzień. Ktoś dobrze wykorzystał umiejętność i może do czegoś jeszcze dojdziemy.
 

Ostatnio edytowane przez Eniacknight : 23-05-2018 o 19:32.
Eniacknight jest offline