Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2018, 22:37   #3
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
-Robi się - Ja-son niedbale zasalutował Tamrenowi. Czy raczej wykonał podobny do tego gest. Błyskawicznie wskoczył z powrotem na stołek barowy - inni już dawno odpuścili takie sztuczki - i zamówił: dwa razy wóda z alg z sokiem. Jeden kieliszek przesunął dziewczynie obok, którą bajerował anim Tamren złożył mu propozycję.

Uśmiechnęła się, Ja-son objął ją ramieniem, nie protestowała, tylko w tuliła się w jego kombinezon. Stuknięcie, wypicie do dna.
-Masz ochotę przelecieć się na pustynię? - puścił oko.

Na zewnątrz było jeszcze lepiej. Starych FRC było pełno, ale FRC z zamontowanym silnikiem od Darude Star robił wrażenie na każdym. I na każdej.
-Ojej, jaki duży... - dziewczyna usiadła za Ja-sonem i objęła go w pasie. Ścigacz pustynny uniósł się nad ziemię. Ja-son naciągnął gogle i po wyprowadzeniu maszyny z miasta dał gazu. Do tak zwanej podłogi. Dziewczyna jeszcze mocniej wtuliła się w jego plecy. Niewystarczająca moc stabilizatorów sprawiała, że w czasie lotu maszyna była bardzo narowista. Budziła respekt.

Następny dzień.

Gdy odstawił blondynę do miasta i pożegnał i się, stwierdził, że nawet nie wie, jak się nazywa. Wystrzelił ponownie poza miasto. Błyskawicznie je okrążył, ale stracił czas na szukanie warsztatu. Był spóźniony, czym się za bardzo nie przejął. Wszedł na luzie.
- Jestem Ja-Son - opalony blondyn wyciągnął rękę na powitanie - jak wielki jest ten moduł i czy na pewno potrzebujemy furgonetki?

- Właśnie Tamren, szczegóły. Gdzie Syndykat robi przerzut i dokąd mamy dostarczyć towar? Jaki termin?
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline